دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

 

دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است :

این مجله با 100 صفحه آموزش بافتنی و انواع مدل های بافتنی در قالب PDF در اختیار شما قرار گرفته است . انواع آموزش های بافتنی از قبیل کیف جیبی بافتنی ، کوسن بافتنی ، شال بافتنی ، عروسک بافتنی ، پالتو بافتنی ، جلیقه و لباس بافتنی ، کلاه و دستکش بافتنی و گیفت های مخصوص کریسمس .

این مجله به زبان اصلی انگلیسی می باشد اما طرح و نقشه های بافتنی و تصاویر آموزشی مدل ها شما را از مطالعه ی متن توضیح آموزش ها بی نیاز کرده است . با دانلود رایگان مجله بافتنی به تعداد زیادی مدل های بافتنی و آموزش های بافتنی دست خواهید یافت . این اولین مجله بافتنی است که در این سایت منتشر می شود .

دانلود رایگان مجله بافتنی

همچنین می توانید انواع آموزش های بافتنی را از لینک های زیر دانلود کنید :

آموزش بافتنی ژاکت زنانه
آموزش کیف بافتنی با موتیف گلسازی
آموزش ساق دست بافتنی به دو روش منگوله دار و پیچ
قلاب بافی گردنبند با مهره های رنگی | زیور آلات بافتنی
دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار
آموزش بافتنی ژاکت بچگانه با کوله پشتی

دانلود رایگان مجله بافتنی

در این مجله انواع مدل های کوسن بافتنی انتخاب و آموزش بافت برخی از آنها موجود می باشد . تصویر بالا ، یکی از کوسن های بافتنی موجود در مجله بافتنی می باشد . همانطور که از تصویر آن مشخص است از نقشه های بافت در دو گوشه ی آن استفاده شده است . انواع مختلف کوسن های بافتنی با طرح ها و مدل های مختلف در این مجله به چشم می خورد .

دانلود رایگان مجله بافتنی

دانلود رایگان مجله بافتنی

انواع مختلف مانتو و پالتو بافتنی به هماره آموزش بافت و مدل های بافتنی شیک و متنوع در این مجله موجود می باشد . عروسک های بافتنی مختلف و گیفت های کریسمس در طرح ها و مدل های متنوع در این مجله جمع آوری شده است .

دانلود رایگان مجله بافتنی
دانلود رایگان ژورنال بافتنی خارجی با انواع مدل ها و آموزش های بافتنی در موضوعات مختلف بافتنی و قلاب بافی از قبیل ، شال و لاه بافتنی ، کفش و پاپوش بافتنی ، کیف بافتنی ، کوسن بافتنی ، مانتو و پالتو بافتنی و بسیاری موارد دیگر
قیمت فقط :رایــگــان

Share

همچنین ببینید

دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار

 دستنبد دوستی: در این مطلب به معرفی یک آموزش قلاب بافی خواهیم پرداخت که برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *