دانلود مجله خیاطی | دانلود رایگان ژورنال آموزش خیاطی و گلدوزی

 

دانلود مجله خیاطی که تصویر جلد آن را در بالا مشاهده می کنید :

در فوریه ی 2015 منتشر شده است . این مجله به زبان اصلی ( انگلیسی ) می باشد . قالب آن جهت دانلود PDF انتخاب شده است تا شما علاقه مندان به خیاطی و گلدوزی بتوانید به راحتی آن را دانلود کنید .

این مجله به آموزش خیاطی انواع لباس بزرگسال و کودک می پردازد ، الگو های لازم برای دوخت ، برای برخی از مدل ها فراهم شده و در اختیار شما قرار گرفته است . با دانلود این مجله خیاطی می توانید به راحتی 108 صفحه آموزش و مدل لباس خیاطی را در اختیار بگیرید .

دانلود مجله خیاطی 2

با توجه به اینکه این مجله به زبان انگلیسی می باشد اما تصاویر آموزشی در آن آنقدر مرحله به مرحله و با کیفیت هستند که شما را از مطالعه ی توضیحات دوخت بی نیاز می کند . دانلود مجله خیاطی SEW به صورت صد در صد رایگان می باشد .

همچنین در این مجله انواع آموزش های تکه دوزی با پارچه ، هنرهای گلدوزی و کچه دوزی را نیز مشاهده خواهید کرد . دوخت انواع لباس های بچگانه ، پیراهن ، بلوز و دامن های متنوع را فرا خواهید گرفت و با مشاهده ی مدل های موجود در مجله برای دوخت انواع لباس الهام گرفته و خلاقیت شما در خلق یا تغییر یک لباس دو صد چندان خواهد شد .

دانلود مجله خیاطی سس یو

دانلود مجله خیاطی

دانلود مجله خیاطی SEW به صورت رایگان در قالب PDF شامل 108 صفحه آموزش خیاطی انواع مدل لباس ، گلدوزی و تکه دوزی با پارچه های دور ریختنی ، مدل های لباس بچگانه و …. می باشد . این مجله خیاطی را می توانید با استفاده از باکس زیر به صورت رایگان دانلود کنید و از آموزش ها و مدل های موجود در آن بهره مند شوید .

انواع آموزش های خیاطی را در آی هدیه دنبال کنید :

آموزش دوخت کیف خز سفید

آموزش خیاطی جامدادی زیپ خور + الگو

آموزش خیاطی کیف دستی پارچه ای

دانلود مجله خیاطی ژورنال آموزش خیاطی سی یو
دانلود مجله خیاطی SEW به صورت رایگان در قالب PDF شامل 108 صفحه آموزش خیاطی انواع مدل لباس ، گلدوزی و تکه دوزی با پارچه های دور ریختنی ، مدل های لباس بچگانه و .... می باشد .
قیمت فقط :رایــگــان

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله خیاطی | ژورنال کامل خیاطی و مدل لباس خارجی

 دانلود رایگان مجله خیاطی سی یو: که تصویر جلد آن را در بالا مشاهده می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *