داغ ترین سوپرایز پاتوق

دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار

 

دستبند دوستی

در این مطلب به معرفی یک آموزش قلاب بافی خواهیم پرداخت که برای افراد مبتدی در بافتنی و قلاب بافی طراحی شده است . دستبند دوستی نامیست که بر روی یک دستبند قلاب بافی مهره دار گذاشته ایم که در فایل زیر به آموزش آن می پردازیم .

دستبند دوستی قلاب بافی مهره دار ، چیزیست که می توانید با ستفاده از فایل آموزشی زیر ، به راحتی بافته و به دوستان خود هدیه دهید . کریستال های رنگی که در میان تار و پود این دستبند قرار داده شده است زیبایی آن را چند برابر کرده و آن را از دیگر دستبند هایی که به نام دستبند دوستی شهرت یافته اند متمایز می کند .

دستبند دوستی

قلاب هایی که در انتهای دستبند قرار داده شده اند ، هم زیبایی آن را افزوده اند و هم باعث محکم تر شدن انتهای کار شده اند . مهره های رنگی موجود در دستبند دوستی را می توانید با رنگ متضاد از نخ قلاب بافی دستبند انتخاب کنید و یا مانند آنچه در این اموزش آمده است ، هر دو را در یک طیف رنگی برگزینید .

این فایل آموزشی از 6 صفحه ی A4 تشکیل شده است که در طول آموزش از تصاویر مرحله به مرحله از بافت دستبند استفاده شده و در قالب PDF آماده و در اختیار شما قرار گرفته است .

دستبند دوستی

دستبند دوستی

آموزش قلاب بافی دستبند دوستی مهره دار را از باکس زیر دانلود کنید و از آن لذت ببرید . لطفا نظرات خود را د رمورد این آموزش با ما در میان بگذارید .

دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار

توضیحات:با استفاده از هنر قلا بافی ، ساخت یک دستبند بافتنی مهره دار را در این فایل آموزش خواهید دید . مهره های رنگی را با استفاده از این آموزش در زنجیره های بافت قرار خواهید داد و یک دستبند قلاب بافی زیبا خواهید بافت .

تعداد دانلود:   40   

حجم کیلو بایت:623تعداد صفحات / مدت زمان:6سطح آموزش:مبتدی

منبع:ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیهتاریخ انتشار:1395/02/20 17:23نوع فایل:pdf

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:1500تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

  دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است . این مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *