داغ ترین سوپرایز پاتوق

کیسه چرمی بدون دوخت | آموزش ساخت کیسه چرمی

 

کیسه چرمی 1

کیسه چرمی را بدون دوخت در اینجا به شما آموزش خواهیم داد . این فایل ، شامل آموزش ساخت کیسه های چرمی بوده و در طول آموزش از هیچ گونه دوختی استفاده نمی شود . اگر کیسه چرمی را در سایز بزرگ بسازید می توانید به عنوان کیف دستی نیز از آن استفاده کنید و اگر در سایز کوچک تر ساخته شود به عنوان جعبه ی هدیه قابل استفاده خواهد بود .

با اتصال یک بند یه طور افقی در طرفین کیسه تبدیل به کیف دوشی و با اتصال دو بند در پشت کیسه به طور عمودی تبدیل به کوله پشتی می شود .

این فایل آموزشی در 6 صفحه ی A4 با فرمت PDF آماده شده است . آموزش فوق الذکر با توجه به سادگی ساخت کیسه های چرمی ، برای افراد مبتدی در چرم دوزی مناسب می باشد .

کیسه چرمی 3

کیسه چرمی ، جا کلیدی چرمی ، جا عینکی چرمی ، جا کارتی چرمی و … از جمله دوخت های ساده برای افراد مبتدی می باشد که می توانند چرم دوزی را با این آموزش ها شروع کنند . سپس دوخت های پیچیده تر از جمله کیف پول چرمی ، کیف دستی چرم ، گزینه های بعدی خواهند بود.

اگر نمی دانید که در کدام دسته ی افراد مبتدی یا متوسط و یا حرفه ای در چرم دوزی قرار می گیرید ، از سطح سنج چرم دوزی آی هدیه دیدن کنید . سطح سنج چرم دوزی آی هدیه به شما خواهد گفت که سطح چرم دوزی شما چیست .

کیسه چرمی

کیسه چرمی 2

بخش های مختلفی که در آموزش کیسه چرمی فرا خواهید گرفت به شرح زیر می باشد :

1- معرفی ابزار و وسایل چرم دوزی لازم برای ساخت کیسه چرمی

2- روش رسم الگو

3- نحوه ی برش الگو

4- ساخت و اتصال بند کیسه

همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد و در تصاویر مشاهده می کنید ، کیسه چرمی بدون دوخت را در اینجا آموزش خواهید دید . این کیسه را به کمک تریشه های چرمی جهت بند بالایی می سازیم و می توانید بسته به سایز آن ، برای مصارفی همچون جعبه ی هدیه و یا کیف دستی و کوله پشتی مورد استفاده قرار دهید .

آموزش ساخت کیسه چرمی

توضیحات:در این مطلب آموزش ساخت کیسه چرمی بدون دوخت را فرا خواهید گرفت . این آموزش از چند مرحله ی ساده برای ساخت کیسه چرمی تشکیل شده است .

تعداد دانلود:   28   

حجم کیلو بایت:861تعداد صفحات / مدت زمان:6سطح آموزش:مبتدی

منبع:ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیهتاریخ انتشار:1395/01/28 15:12نوع فایل:pdf

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:2500تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

آموزش چرم دوزی

آموزش چرم |دوخت کیف پول زنانه چرم | دوخت کیف آرایشی چرم

 آموزش چرم  : آموزش اول، دوخت کیف آرایشی چرم: آموزش چرم  این بار قصد دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *