آموزش قلاب بافی گردنبند با کریستال های رنگی

 

آموزش قلاب بافی گردنبند

آموزش قلاب بافی گردنبند به همراه کریستال های رنگی را در این مطلب دانلود خواهید کرد . آموزش قلاب بافی گردنبند که در اینجا آماده شده است برای افراد مبتدی در بافتنی و هنرجویان تازه کار مناسب می باشد . زنجیره زدن پایه و اساس بافتنی می باشد . کسانی که بافتنی را آموزش می بینند ابتدا از زنجیره زدن شروع می کنند و سپس از اجتماع زنجیره ها و دیگر فنون بافتنی انواع طرح های بافت را رقم می زنند .

شما نیز اگر تا کنون بافتنی را تا مرحله ی زنجیره زدن آموزش دیده اید می توانید آموزش قلاب بافی گردنبند که در این مطلب آماده شده است را دانلود کرده و آنچه در تصاویر مشاده می کنید را ببافید .

آموزش قلاب بافی گردنبند 2

کرستال های رنگی نیز برای تزیین و زیبایی بیشتر گردنبند بوده و می توان آن را به سلیقه ی خود تغییر داد . بعضی از انواع مهره های رنگی و بعضی از خرج های متفاوتی برای تزیین گردنبند خود استفاده می کنند . ما در آموزش قلاب بافی گردنبند از کریستال رنگی استفاده کرده ایم .

این ایام زمان مناسبی برای هدیه دادن به عزیزانمان و شاد کردن دل آنها است. مطمئن باشید این شادی آنها دوچندان خواهد شد زمانیکه متوجه شوند هدیه ای که شما به آنها دادید حاصل تلاش و هنر دست خودتان است . پس در ساخت یک گردنبند زیبا آن هم به روش قلاب بافی با ما همراه شوید .

آموزش قلاب بافی گردنبند

آموزش قلاب بافی گردنبند 3

شاید از قلاب بافی فقط لباس ها و شال های بافتنی آن را دیده یا بلد باشید . اما باید گفت که هنر قلاب بافی بسیار وسیع است و وسعت آن حتی تا جایی رسیده است که می توان با استفاده از این هنر یک شی تزئینی و یک هنر دستی ساخت و به خود یا یکی از عزیزانمان هدیه کرد آن شی ممکن است یک گردنبند باشد .

آیا تا حالا گردنبندی که از هنر قلاب بافی درست شده باشد را دیده اید؟

اگر دیدید آیا دوست ندارید خودتان آن را ببافید و با افتخار به دوستتان هدیه دهید؟

اگر دوست دارید که آموزش آن را فرابگیرید پس با ما همراه باشید…

آموزش قلاب بافی گردنبند با کریستال رنگی

توضیحات:آموزش قلاب بافی گردنبند با کریستال های رنگی را در ابن مطلب آموزش خواهید دید . این آموزش به کمک تصاویر آموزشی از مراحل بافت گردنبند شما را در بافت کامل آن یاری می کند .

تعداد دانلود:   34   

حجم کیلو بایت:866تعداد صفحات / مدت زمان:9سطح آموزش:مبتدی

منبع:ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیهتاریخ انتشار:1394/12/24 15:07نوع فایل:pdf

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:2000تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

  دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است . این مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *