آموزش دوخت کیف چرم دستی دو رنگ | آموزش چرم دوزی

 

آموزش دوخت کیف چرم دستی را در این مطلب فرا خواهید گرفت:

این آموزش برای افراد مبتدی در چرم دوزی بسیار مناسب است زیرا با تکه های باریک چرم و اتصال انها به یکدیگر کیف مورد نظر را تکمیل می کند .

در آموزش دوخت کیف چرم دستی دو رنگ می آموزشد که چطور قطعات باریک چرمی را به یکدیگر متصل کرده و به آنها فرم کیف ببخشید . در نهایت سگک را به کیف پرچ کرده و بند کیف که به در آن متصل شده است را از آن عبور می دهید .

این کیف چرمی را می توانید به راحتی با چند قطعه چرم باریک چرم دوزی کنید . حتی می توانید برای هر ردیف ، از رنگ های مختلف چرم استفاده کرده و کیف را هفت رنگ بدوزید .

آموزش دوخت کیف چرم دستی-3

در آموزش دوخت کیف چرم دستی همانطور که از نام آن پیداست ، از دو رنگ چرم استفاده شده است . اندازه ی پهنا و درازای عهر قطعه از چرم را می توانید به سلیقه ی خودتان تغییر دهید . در اینجا همه ی قطعات را با پهنای یکسان برش زده ایم اما شما بنا به سلیقه ی خودتان از یک رنگ بیشتر و از رنگی دیگر کمتر استفاده کنید تا کیف چرم دستی مورد نظر باب میل تان آماده شود .

البته درازای قطعات چرم را باید متناسب با یکدیگر انتخاب کنید. مثلا اگر خواستید طول کیف را بلند تر از این در نظر بگیرید باید همه ی قطعات را بلند تر برش بزنید . تمیز دوختن قطعات به یکدیگر بسیار مهم است .

آموزش دوخت کیف چرم دستی دو رنگ

آموزش دوخت کیف چرم دستی4

سگک به کار رفته در اینجا بسیار ساده است ولی شما می توانید از هر نوع سگکی که به نظرتان جذاب تر است استفاده کنید . به این ترتیب می توانید یک کیف چرم دستی را به سادگی و بسیار زیبا چرم دوزی کنید . در این آموزش یک پیشنهاد بسیار کاربردی برای هم اندازه برش زدن قطعات چرم داده شده است که برای افراد مبتدی آسانی کار دوخت این کیف چرمی را دو صد چندان می کند .

قیمت فقط: 2000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 949 کیلوبایت
تعداد دانلود: 46
تعداد صفحات / مدت زمان: 8
سطح آموزش:مبتدی
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/12/04 16:14

بیشتر بدانید!

Share

همچنین ببینید

آموزش چرم دوزی

آموزش چرم |دوخت کیف پول زنانه چرم | دوخت کیف آرایشی چرم

 آموزش چرم  : آموزش اول، دوخت کیف آرایشی چرم: آموزش چرم  این بار قصد دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *