دستبند چرم مهره دار | آموزش چرم دوزی دستبند چرمی

 

در این فایل نحوه دوخت دستبند چرم مهره دار را آموزش می بینید :

این دستبند چرمی ساده از دو جزء اصلی شامل مهره های رنگی و تریشه ی چرمی تشکیل شده است . برای تزیینات آن نیز هیچ اجباری وجود ندارد شما می توانید به سلیقه ی خود هر نوع تزییناتی که باب میل تان باشد به آن اضافه کنید .

آموزش چرم دوزی دستبند چرمی مهره دار توسط تیم هنرمند گروه هنری آی هدیه ترجمه و برای استفاده ی شما هنر دوستان عزیز آماده شده است . تا کنون آموزش های چرم دوزی بسیاری از جمله آموزش های مختلف از نحوه ی دوخت دستبند های چرمی روی سایت قرار داده ام . این دستبند چرمی نیز با توجه به ساده بودن ابزار به کار رفته در دوخت آن و روش سر هم بندی بخش های مختلف ، برای افراد مبتدی در چرم دوزی گزینه ی بسیار مناسبی می باشد .

دستبند چرم مهره دار 2

دستبند چرم

می توانید از تریشه ی انواع چرم ها برای دوخت این دستبند استفاده کنید . اطلاعاتی در مورد انواع چرم ها در اختیارتان قرار می دهم :

چرم سبک : چرمی است که از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بز، بزغاله و بره به دست می آید که بسیار ظریف و نازک است و به همین علت هم در ساخت محصولاتی مانند لباس، کاپشن و دستکش استفاده شده و از نوع کیفیت پایین تر آن به عنوان آستری کفش و لباس استفاده می گردد .

چرم نیمه سنگین : به چرمی گفته می شود که از پوست حیواناتی مانند کروکودیل و شتر مرغ به دست می آید و به علت کمیاب و گران قیمت بودن بیشتر در ساخت محصولاتی که جنبه تزیینی دارند و یا لوکس محسوب می شوند مورد استفاده قرار می گیرد .

چرم سنگین : به چرمی گفته می شود که از پوست حیواناتی مانند گاو ،گاومیش ، گوساله و شتر و …به دست می آید . چرم سنگین بهترین نوع جهت استفاده های معمول می باشد و دارای بیشترین مقاومت و زیباترین رخ در میان دیگر انواع است . این نوع چرم به علت استحکام و مقاومت بالا به مصرف در زیره و رویه کفش ، ساخت کیف های دستی و جیبی مرغوب و یا تسمه های ماشین آلات صنعتی و …می رسد .

دستبند چرم مهره دار

بطور کلی ، بیشتر چرم مورد نیاز بشر، از پوست حیوان هایی مانند گاو ، گوسفند ، بز و خوک بدست می‌آید . این حیوانات را بیشتر به خاطر گوشت آنها پرورش می‌دهند . در واقع پوست آنها ، یک فراورده فرعی به حساب می‌آید . اما حیواناتی هم هستند که تنها به خاطر استفاده از پوستشان شکار می‌شوند .

دستبند چرم مهره دار
در این فایل نحوه دوخت دستبند چرم مهره دار را آموزش می بینید . این دستبند با تریشه های چرمی و مهره های رنگی دوخته می شود . تصاویر موجود در فایل هر مرحله از آموزش را نشان می دهند .
قیمت فقط: 2000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 979 کیلوبایت
تعداد دانلود: 90
تعداد صفحات / مدت زمان: 6
سطح آموزش:مبتدی
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/11/03 13:51

Share

همچنین ببینید

آموزش حکاکی روی چرم دستبند چرمی و بند ساعت

 آموزش حکاکی روی چرم دستبند چرمی و بند ساعت: آموزشی که در اینجا برای شما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *