آموزش چرم دوزی دوخت کیف پول خرد چرمی هرمی

 

آموزش دوخت کیف پول خرد چرمی هرمی

در قالب 9 صفحه آموزش با فرمت PDF آماده شده است که برای دانلود در اینجا قرار گرفته است . این کیف پول خرد چرمی را می توانید برای انواع سکه ، کلید و ابزار های کوچک همراه خود استفاده کنید .

انوع کیف پول خرد چرمی را می توانید در آی هدیه مشاهده کنید . پیش از این هم یک نوع کیف پول خرد منتشر کرده بودیم که مثلثی بوده و به جای زیپ برای درب کیف از دکمه های فشاری استفاده شده بود .

کیف پول خرد چرمی که در این مطلب آماده شده است بسیار آسان دوخته می شود و به همین جهت با سطح مبتدی ، سطح بندی شده است . اگر تا کنون هیچ وقت چرم دوزی نکرده اید می توانید چرم دوزی را با این کیف پول خرد چرمی شروع کنید .

نمونه ای از کیف پول خرد چرمی دوخته شده

کیف پول خرد چرمی

در این فایل آموزشی به طراحی و برش الگوی مورد نیاز برای چرم دوزی این کیف پول نیز پرداخته شده است و در هر مرحله از آموزش ، یک تصویر با کیفیت آموزشی طرز دوخت آن مرحله از کیف پول را نمایش می دهد .

از این کیف کوچک میتوانید به عنوان کیف لوازم آرایش ، خرده ریزها ، سکه ها و اسکناس ها ، قرص و دارو و حتی کلیدهای خود در داخل کیف های بزرگ تر استفاده کنید . می توانید این کیف را با پارچه های ضخیم نیز بدوزید .

شما میتوانید اندازه مثلث ها را به دلخواه خود تغییر دهید . اندازه ی کیف را بزرگتر یا کوچکتر از آنچه در تصویر به نظر می آید چرم دوزی کنید .  اما در صورتی که اندازه ضلع مثلث از 15 سانتی متر کمتر شود ؛ دوخت آن و برگرداندن کیف سخت می شود .

کیف پول خرد چرمی

میتوانید روی کیف را با تکه دوزی چرمنقاشی روی چرم – حکاکی چرم یا نگین تزیین کنید . لطفا فایل آموزش کیف پول خرد چرمی را دانلود کرده و نظرات خود را در مورد این فایل آموزشی با ما در میان بگذارید .

آموزش دوخت کیف پول خرد چرمی
آموزش دوخت یک کیف پول خرد مثلثی را فرا خواهید گرفت که برای انواع سکه ها ، کلید و وسایلس از این دست همراه بسیار خوبیست
قیمت فقط: 2000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 1024 کیلوبایت
تعداد دانلود: 88
تعداد صفحات / مدت زمان: 9
سطح آموزش:مبتدی
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/09/28 16:31

Share

همچنین ببینید

آموزش چرم دوزی

آموزش چرم |دوخت کیف پول زنانه چرم | دوخت کیف آرایشی چرم

 آموزش چرم  : آموزش اول، دوخت کیف آرایشی چرم: آموزش چرم  این بار قصد دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *