داغ ترین سوپرایز پاتوق

آموزش چرم دوزی دوخت کیف پول خرد چرمی هرمی

 

کیف پول خرد چرمی

آموزش دوخت کیف پول خرد چرمی هرمی در قالب 9 صفحه آموزش با فرمت PDF آماده شده است که برای دانلود در اینجا قرار گرفته است . این کیف پول خرد چرمی را می توانید برای انواع سکه ، کلید و ابزار های کوچک همراه خود استفاده کنید .

انوع کیف پول خرد چرمی را می توانید در آی هدیه مشاهده کنید . پیش از این هم یک نوع کیف پول خرد منتشر کرده بودیم که مثلثی بوده و به جای زیپ برای درب کیف از دکمه های فشاری استفاده شده بود .

کیف پول خرد چرمی که در این مطلب آماده شده است بسیار آسان دوخته می شود و به همین جهت با سطح مبتدی ، سطح بندی شده است . اگر تا کنون هیچ وقت چرم دوزی نکرده اید می توانید چرم دوزی را با این کیف پول خرد چرمی شروع کنید .

نمونه ای از کیف پول خرد چرمی دوخته شده

کیف پول خرد چرمی

در این فایل آموزشی به طراحی و برش الگوی مورد نیاز برای چرم دوزی این کیف پول نیز پرداخته شده است و در هر مرحله از آموزش ، یک تصویر با کیفیت آموزشی طرز دوخت آن مرحله از کیف پول را نمایش می دهد .

از این کیف کوچک میتوانید به عنوان کیف لوازم آرایش ، خرده ریزها ، سکه ها و اسکناس ها ، قرص و دارو و حتی کلیدهای خود در داخل کیف های بزرگ تر استفاده کنید . می توانید این کیف را با پارچه های ضخیم نیز بدوزید .

شما میتوانید اندازه مثلث ها را به دلخواه خود تغییر دهید . اندازه ی کیف را بزرگتر یا کوچکتر از آنچه در تصویر به نظر می آید چرم دوزی کنید .  اما در صورتی که اندازه ضلع مثلث از 15 سانتی متر کمتر شود ؛ دوخت آن و برگرداندن کیف سخت می شود .

کیف پول خرد چرمی

میتوانید روی کیف را با تکه دوزی چرمنقاشی روی چرم – حکاکی چرم یا نگین تزیین کنید . لطفا فایل آموزش کیف پول خرد چرمی را دانلود کرده و نظرات خود را در مورد این فایل آموزشی با ما در میان بگذارید .

آموزش دوخت کیف پول خرد چرمی

توضیحات:آموزش دوخت یک کیف پول خرد مثلثی را فرا خواهید گرفت که برای انواع سکه ها ، کلید و وسایلس از این دست همراه بسیار خوبیست

تعداد دانلود:   82   

حجم کیلو بایت:1024تعداد صفحات / مدت زمان:9سطح آموزش:مبتدی

منبع:ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیهتاریخ انتشار:1394/09/28 16:31نوع فایل:pdf

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:2000تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

آموزش چرم دوزی

آموزش چرم |دوخت کیف پول زنانه چرم | دوخت کیف آرایشی چرم

 آموزش چرم  : آموزش اول، دوخت کیف آرایشی چرم: آموزش چرم  این بار قصد دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *