آموزش کیف بافتنی با موتیف گلسازی

 

دانلود آموزش کیف بافتنی با موتیف گلسازی را در این مطلب آماده کرده ایم:

که امیدوارم مور پسند شما قرار بگیرد . این کیف بافتنی به کمک تعدادی گل های موتیفی بافته می شود .

این فایل آموزشی به همراه یک الگوی خیاطی در فرمت PDF  برای دوخت آستر کیف به شما عزیزان ارائه می گردد . پس از دوخت آستر کیف رویه ی بافتنی کیف را به آن متصل می کنیم . در واقع کیف را با اتصال موتیف هایی به شکل گل های آفریقایی کنار یکدیگر می بافیم .

این فایل آموزش کیف بافتنی در قالب PDF با تصاویر با کیفیت و توضیحات تکمیلی برای هر تصویر به همراه یک فایل PDF الگو برای آستر کیف آماده شده است . فایلی که شما دانلود خواهید کرد فرمت ZIP خواهد داشت چرا که حاوی دو فایل PDF می باشد .

موتیف-بافتنی-چند-کاره

موتیف گلساز ترکیبی دستگاهی است که می توانید به آسانی با آن گل های موتیفی برای کیف مورد نظر ببافید . این دستگاه را می توانید در فروشگاه آی هدیه بیابید و با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید .

دستگاه موتیف دستگاهی است که میتوان با آن به راحتی گل های بافتنی را ایجاد کرد و روی لباس ها و شال و کلاه خود دوخت. این دستگاه درواقع یک گلساز ترکیبی است که میتوانید آن را به همراه سی دی آموزش موتیف بافی که به صورت جداگانه به فروش می رسد و با دیدن آن کاملاً روش کار با این دستگاه را یاد میگیرید، خریداری کنید.

این درواقع یک دستگاه جادویی است که میتوان با آن حتی گل های بافتنی مربع شکل نیز تولید کرد و با ترکیب  چند قطعه با هم گل های جدیدی به وجود آورد چرا که این دستگاه یک قالب آماده دارد که میتوان چند قطعه از این دستگاه را روی آن قرار داد و گل های متفاوتی را بافت . و این همان فرق بین این دستگاه و دستگاه آسان بافت میباشد .   این دستگاه شامل هفت قطعه میباشد که میتوان با آنها به صورت تکی و یا ترکیبی گل های بافتنی ایجاد کرد!

کیف-بافتنی-با-موتیف

آموزش کیف بافتنی با موتیف گلسازی
این کیف بافتنی با کنار هم قرار دادن چندین گل موتیفی بافته می شود . گل های موتیفی را به کمک دستگاه موتیف گلسازی بافته و سپس با کنار هم قرار دادن آنها این کیف را ببافید .
قیمت فقط: 5900تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: rar
حجم فایل: 1202 کیلوبایت
تعداد دانلود: 157
تعداد صفحات / مدت زمان: 13
سطح آموزش:متوسط
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/07/01 13:12

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

 دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است : این مجله با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *