داغ ترین سوپرایز پاتوق

حکاکی جا عینکی چرمی + الگو

 

جا-عینکی-چرمی-1

از این جا عینکی چرمی می توانید به عنوان جا مدادی یا جا استمپ هم استفاده کنید . این جا عینکی چرمی برای عینک های کوچک طراحی شده است . اما اگر بخواهید برای عینک بزرگتری از آن استفاده کنید می توانید هنگام پرینت الگو مقیاس را بزرگتر در نظر بگیرید .

آموزش حکاکی جا عینکی چرمی به همراه الگو در قالب 19 صفحه ی A4 با تصاویر با کیفیت و مرحله به مرحله از تمامی روند چرم دوزی جا عینکی و روش حکاکی روی آن در قالب PDF آماده شده است و توسط گروه هنری آی هدیه ترجمه و برای استفاده ی شما علاقه مندان به هنر حکاکی روی چرم در اینجا منتشر شده است .

از آنجا که هدف این فایل چرم دوزی ، آموزش حکاکی روی چرم است ، چرم دوزی انتخاب شده یک جا عینکی ساده بوده که البته الگوی آن نیز همراه با فایل آموزش در قالب PDF در اختیار شما علاقه مندان قرار می گیرد .

جا-عینکی-چرمی-2

هنر حکاکی روی چرم هنر تازه و نو ظهوری است که هنوز آموزش های مربوط به آن همه گیر نشده و حتی مربیان چرم دوزی هم اطلاع چندانی از روش کار با ابزار و وسایل حکاکی روی چرم ندارند . ابزار های حکاکی روی چرم با ابزار های چرم دوزی متفاوت است ولی متاسفانه هنوز این ابزار های در دسترس همگان قرار نگرفته است .

در فایل آموزش حکاکی جا عینکی چرمی + الگو به معرفی ابزارها و روش کار حکاکی روی چرم به صورتی که برای همگان در هر سطح از آگاهی باشند پرداخته ایم . پس از مطالعه ی این آموزش در میابید که حکاکی روی چرم چندان سخت نیست و با ابزار های چرم دوزی هم می توانید این کار را انجام دهید .

حکاکی جا عینکی چرمی + الگو

توضیحات:آموزش جا عینکی حکاکی شده در 19 صفحه ی آچار به همراه یک فایل پی دی اف از الگوی جا عینکی تهیه شده است . این آموزش توسط گروه هنری آی هدیه ترجمه شده است .

تعداد دانلود:   200   

حجم کیلو بایت:2739تعداد صفحات / مدت زمان:19سطح آموزش:حرفه ای

منبع:ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیهتاریخ انتشار:1394/04/10 17:52نوع فایل:rar

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:2000تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

آموزش چرم دوزی

آموزش چرم |دوخت کیف پول زنانه چرم | دوخت کیف آرایشی چرم

 آموزش چرم  : آموزش اول، دوخت کیف آرایشی چرم: آموزش چرم  این بار قصد دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *