حکاکی جا عینکی چرمی + الگو

 

از این جا عینکی چرمی می توانید به عنوان جا مدادی یا جا استمپ هم استفاده کنید :

این جا عینکی چرمی برای عینک های کوچک طراحی شده است . اما اگر بخواهید برای عینک بزرگتری از آن استفاده کنید می توانید هنگام پرینت الگو مقیاس را بزرگتر در نظر بگیرید .

آموزش حکاکی جا عینکی چرمی به همراه الگو در قالب 19 صفحه ی A4 با تصاویر با کیفیت و مرحله به مرحله از تمامی روند چرم دوزی جا عینکی و روش حکاکی روی آن در قالب PDF آماده شده است و توسط گروه هنری آی هدیه ترجمه و برای استفاده ی شما علاقه مندان به هنر حکاکی روی چرم در اینجا منتشر شده است .

از آنجا که هدف این فایل چرم دوزی ، آموزش حکاکی روی چرم است ، چرم دوزی انتخاب شده یک جا عینکی ساده بوده که البته الگوی آن نیز همراه با فایل آموزش در قالب PDF در اختیار شما علاقه مندان قرار می گیرد .

جا-عینکی-چرمی-2

هنر حکاکی روی چرم هنر تازه و نو ظهوری است که هنوز آموزش های مربوط به آن همه گیر نشده و حتی مربیان چرم دوزی هم اطلاع چندانی از روش کار با ابزار و وسایل حکاکی روی چرم ندارند . ابزار های حکاکی روی چرم با ابزار های چرم دوزی متفاوت است ولی متاسفانه هنوز این ابزار های در دسترس همگان قرار نگرفته است .

در فایل آموزش حکاکی جا عینکی چرمی + الگو به معرفی ابزارها و روش کار حکاکی روی چرم به صورتی که برای همگان در هر سطح از آگاهی باشند پرداخته ایم . پس از مطالعه ی این آموزش در میابید که حکاکی روی چرم چندان سخت نیست و با ابزار های چرم دوزی هم می توانید این کار را انجام دهید .

حکاکی جا عینکی چرمی + الگو
آموزش جا عینکی حکاکی شده در 19 صفحه ی آچار به همراه یک فایل پی دی اف از الگوی جا عینکی تهیه شده است . این آموزش توسط گروه هنری آی هدیه ترجمه شده است .
قیمت فقط: 2000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: rar
حجم فایل: 2739 کیلوبایت
تعداد دانلود: 211
تعداد صفحات / مدت زمان: 19
سطح آموزش:حرفه ای
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/04/10 17:52

Share

همچنین ببینید

دفترچه یادداشت چرم

دفترچه یادداشت | آموزش چرم دوزی | دفترچه چرم

 دفترچه یادداشت با جلد چرم دفترچه ی یادداشت در این فایل مراحل آموزش ساخت این …

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: آموزش حکاکی روی چرم دستبند چرمی و بند ساعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *