دستبند روبانی با مروارید

 

دستبند روبانی با مروارید:

فایل آموزش ساخت دستبند روبانی با مروارید در تاریخ 1394/06/10 ویرایش شده است . از این پس می توانید این فایل آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید .

آموزش ساخت دستبند با استفاده از روبان و مروارید را در یک پی دی اف 5 صفحه ای آماده کرده ایم . این پی دی اف با استفاده از تصاویر آموزشی با کیفیت و زاویه ی مناسب به همراه توضیحات کامل برای هر تصویر به آموزش دوخت دستبندی زیبا می پردازد .

روش دوخت این دستبند را می توانید برای دوخت سربند و تل هم استفاده کنید . هر چه روبان انتخابی بلند تر باشد کاربرد تل سر پیدا خواهد کرد . این دستبند زیبا را با لباس های رنگی ست کنید و در هر مجلسی استفاده کنید .

روبان-دوزی-دستبند2

روش سرهم بندی مروارید های را برای مروارید دوزی لباس هم می توانید استفاده کنید .

چین دادن روبان را برای انواع تزیینات روبانی می توان مورد استفاده قرار داد .

برای دوخت این دستبند روبانی می توانید از انواع روبان ها استفاده کنید . در اینجا از روبان حریر استفاده کرده ایم چرا که زیبایی دستبند روبانی را بیشتر می کند .

دستبند-روبان-دوزی

دوخت مرواریدها روی روبان چین خورده را در فایل آموزشی ، فرا خواهید گرفت . مروارید ها را باید طوری بدوزید که حالت چین دستبند روبانی تغییر نکند .

روبان ها را می توانید بر روی سطوح مختلف بچسبانید، بدوزید و یا گره بزنید و به این ترتیب با روشی ساده، به لوازم و بخش های مختلف منزلتان نمایی نو ببخشید .

این دستبند ساده و زیبا ساخته شده از روبان و مقداری مهره است .

این دستبند روبانییک ایده بسیار مناسب برای کسانی است که می خواهند در کمترین زمان و با ارزانترین هزینه قطعه منحصر به فردی از جواهرات را داشته باشند

این آموزش آسان را گام به گام دنبال کنید تا یک دستبند روبانی مهره دار زیبا داشته باشید .

دستبند روبان و مروارید
آموزش روبان دوزی دستبند را در این فایل 5 صفحه ای آموزش خواهید دید . در این فایل سعی شده است از تصاویر آموزشی با زاویه و سایز مناسب اشتفاده شود و برای هر تصویر توضیحات تکمیلی ذکر شده است .
قیمت فقط :رایــگــان

مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 552 کیلوبایت
تعداد دانلود: 401
تعداد صفحات / مدت زمان: 5
سطح آموزش:مبتدی
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1393/11/20 19:05

Share

همچنین ببینید

عروسک نمدی

عروسک نمدی | تزیین اتاق بچه | آویز ماه و ستاره نمدی

 الگوی دوخت عروسک نمدی آویز ماه و ستاره عروسک نمدی آویز ماه و ستاره عروسک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *