داغ ترین سوپرایز پاتوق

آموزش کیف بافتنی قلاب بافی

 

کیف-قلاب-بافی-شده-

آموزش کیف بافتنی با استفاده از نخ پشمی و قلاب بافتنی را در قالب 10 صفحه ی A4 با تصاویر با کیفیت مشاهده خواهید کرد . این آموزش شامل مراحل بافت یک کیف بافتنی مانند آنچه در تصویر می بینید است .

این کیف بافتنی با قلاب درشت بافته شده است که اندازه ی میل مورد نیاز آن در فایل آموزشی ذکر شده است . همچنین برای بافت آن از نخ پشمی کلفت استفاده شده است تا کیف مورد نظر جادار تر به نظر برسد .

در این فایل آموزشی 10 صفحه ای آموزش کیف بافتنی با قلاب برای همه ی مراحل آموزش از تصاویر با کیفیت استفاده شده است و برای هر تصویر توضیحات تکمیلی ارائه شده است تا شما هنر آموزان گرامی بتوانید با نگاه کردن به تصاویر مفهوم آموزشی آن را درک کنید .

کیف-قلاب-بافی

فایل آموزش کیف بافتنی موجود ، ساده ترین حالت ممکن بافت یک کیف بافتنی را آموزش داده است و پس از خواندن آن و بافت کیف مورد نظر می توانید انواع کیف و کیسه ی بافتنی را با سلیقه ی خود در اندازه های متفاوت ببافید و مورد استفاده قرار دهید .

مزیت این فایل آموزش کیف بافتنی نسبت به سایر آموزش های مشابه ، نوع دسته ی کیف است . آموزش بافت دسته ی کیف نیز به این فایل اضافه شده است که می تواند این کیف را کاربردی تر کند . چرا که سایر کیف های بافتنی با دسته های چوبی کوتاه برای استفاده ی روزانه مناسب نیستند .

این فایل آموزشی را دانلود کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

آموزش کیف بافتنی قلاب بافی

توضیحات:آموزش کیف بافتنی با استفاده از نخ پشمی و قلاب بافتنی را در قالب 10 صفحه ی آچهار با تصاویر با کیفیت مشاهده خواهید کرد .

تعداد دانلود:   262   

حجم کیلو بایت:551تعداد صفحات / مدت زمان:10سطح آموزش:متوسط

منبع:بروبچس آی هدیه تاریخ انتشار:1393/10/22 13:18نوع فایل:pdf

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:1200تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

  دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است . این مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *