آموزش کیف چرمی ریشه ای

 

آموزش کیف چرمی ریشه ای:

برو بچس آی هدیه آموزش دوخت کیف دستی چرمی را در یک فایل PDF شامل 14 صفحه آماده کرده اند . در این فایل آموزش می بینید که چطور یک پالتوی چرمی کهنه را به یک کیف چرمی نو ، شیک و مجلسی تبدیل کنید .

پالتو های چرمی و هر لباس چرمی دیگر را می توانید به کمک این اموزش 14 صفحه ای به یک کیف چرمی با هر نوع مدلی تبدیل کنید . ما در اینجا مدل ریشه ای را انتخاب نموده ایم . چون این مدل جدید تر و به تازگی تم سرخپوستی مد شده است .

این کیف را می توانید با یک دستبند چرمی و گردنبند بلند پر دار ست کنید تا تم سرخپوستی شما تکمیل شود .

پالتو-چرمی

این پالتوی چرمی را برش زده و به کمک چند فن خیاطی به یک کیف چرمی تبدیل کرده ایم . برای دوخت این کیف چرمی باید کار با چرخ خیاطی را بلد باشید چرا که برای دوختن درزها باید حتما از چرخ خیاطی استفاده کنید . البته این به سلیقه ی شما بستگی دارد . می توانید با دوخت های تزیینی به کمک نخ چرم دوزی موم خورده و سوزن مخصوص چرم دوزی درز های کناری کیف را به هم متصل کنید .

کیف-چرمی-استری

البته آستری این کیف چرمی را به نحوی که در آموزش توضیح داده شده است از آستری پالتوی چرمی تهیه می کنید و برای دوخت آن به کیف چرمی نیاز به چرخ خیاطی دارید .

در این فایل آموشی توضیح داده شده است که چگونه در آستری جای موبایل و جا کارتی هم بدوزید . مطالعه ی این فایل آموزشی بی نظیر را از دست ندهید .

آموزش کیف چرمی ریشه ای
این فایل آموزشی در 14 صفحه طرز دوخت کیف چرمی را بدون نیاز به الگو توضیح داده است . در این فایل آموزشی می آموزشد که چگونه از لباس های مختلف کیف چرمی بسازید .
قیمت فقط: 1900تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 1162 کیلوبایت
تعداد دانلود: 249
تعداد صفحات / مدت زمان: 14
سطح آموزش:حرفه ای
منبع: برو بچس آی هدیه
تاریخ انتشار: 1393/09/27 13:26

Share

همچنین ببینید

دفترچه یادداشت چرم

دفترچه یادداشت | آموزش چرم دوزی | دفترچه چرم

 دفترچه یادداشت با جلد چرم دفترچه ی یادداشت در این فایل مراحل آموزش ساخت این …

یک دیدگاه

  1. با سلام.ممنون که این فرصت را دادید که استفاده کنیم عالی

     

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *