آموزش بافتنی ژاکت زنانه

 

آموزش بافتنی ژاکت زنانه:

این فایل آموزش بافتنی در تاریخ 1394/06/10 ویرایش شده و از این پس می توانید این فایل را به صورت رایگان دانلود کنید .

این ژاکت بافتنی را خودم بافتم و از تمام مراحل کار عکس گرفته و برای دوستان توضیح دادم . تک تک رج ها ، دانه ها و … را . متاسفانه وبلاگ خودم دیگه فعال نیست و من تصمیم گرفتم با توجه به موقعیت خوبی که دوستان مون در آی هدیه برای هنرمندان فراهم کرده اند آموزش های تخصصی بافتنی خودم رو در اینجا منتشر کنم و در اختیار علاقه مندان قرار دهم .

آموزش بافتنی با موضوع ژاکت بافتنی زنانه در یک فایل 6 صفحه ای با توضیح و تصویر تهیه کرده ام که پیش از این خودم یکبار بافته و پوشیده ام . بنابراین می توانید از صحت توضیحات و آموزش بافتنی موجود اطمینان حاصل کنید .

لباس-بافتنی2

آی هدیه برای انتشار مطالب تاکید داشت که حتما اموزش مورد نظرتان یکبار بافته و تست شده باشد تا کاربران بتوانند با خیال راحت آموزش را خرید و از آن استفاده کنند . من هم یکبار ژاکت را به روشی که در این فایل 6 صفحه ای اموزش داده ام بافتم و پوشیدم و تصاویر آن را در فایل گذاشته ام تا از این بابت خیال تان راحت باشد .

یقه-لباس-بافتنی

یقه ، آستین ، جلو و پشت را به طور کامل در بخش های جداگانه در فایل آموزش بافتنی موجود توضیح داده ام و سعی کرده ام جای مبهمی نداشته باشد . و همه چیز واضح و قابل اجرا باشد . فایل آموزش بافتنی ژاکت زنانه در قالب 6 صفحه و فرمت PDF تهیه و تنظیم شده است . می توانید پس از خواندن توضیحات جزیی و تکمیلی فرم خرید زیر و دیدن تصاویر مربوطه با کلیک بر روی دکمه ی دانلود ، هزینه ی فایل را پرداخت و دانلود کنید .

آموزش بافتنی ژاکت زنانه
فایل آموزش بافتنی ژاکت زنانه برای فصل زمستان . این فایل آموزشی شامل 6 صفحه آموزش مرحله به مرحله است که خودم بافتمو عکس گرفتم . کاملا امتحان شده و قابل اجراست .
قیمت فقط :رایــگــان

مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 343 کیلوبایت
تعداد دانلود: 527
تعداد صفحات / مدت زمان: 6
سطح آموزش:حرفه ای
منبع: nilofar27.mihanblog.com
تاریخ انتشار: 1393/07/20 17:15

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

 دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است : این مجله با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *