آموزش بافتنی ژاکت بچگانه با کوله پشتی

 

آموزش بافتنی ژاکت بچگانه با کوله پشتی:

این فایل آموزشی تمام مراحل بافت یک نوع ژاکت بافتنی بچگانه که کوله پشتی سرخود دارد را توضیح می دهد . همیشه برای بچه ها داشتن یک کیف اختصاصی یا یک کوله پشتی برای نگه داشتن وسایل و اسباب بازی هایی که برایشان اهمیت دارد ، دوست داشتنی است .

این نوع ژاکت بچگانه کوله پشتی سرخود است و علاوه بر طرح بافت بسیار زیبایی که دارد ، از خلاقیت فوق العاده ای برخوردار است . این فایل آموزشی شامل 3 صفحه ی تمام توضیح برای ذکر تک تک رج های بافتنی است .

  • اگر بافتنی را به خوبی می دانید و با نگاه به مدل های مختلف بافتنی آن را می بافید این فایل آمورش بافتنی برای شما فوق العاده خواهد بود .
  • اگر بافتنی می کنید ولی نه در حد حرفه ای این فایل اموزش بافتنی به خاطر داشتن توضیح برای هر رج بافت حتما برایتان مفید واقع خواهد شد .
  • اگر اصلا از بافتنی سر در نمی آورید ، این فایل را بیخود دانلود نکنید که اصلا به دردتان نمی خورد . چه کاریه آخه ؟!!!

کوله-پشتی-بافتنی

فایل آموزش بافتنی بچگانه با موضوع ژاکت بچگانه مدل خاص همراه با کوله پشتی را به صورت رایگان در این سایت قرار داده ام چرا که متعلق به یکی از دوستان وبلاگ نویس خوبم است و طرح و اجرای این آموزش بافتنی به ایشان اختصاص دارد .

آموزش بافتنی بچگانه ی زیر شامل 3 صفحه A4 است که در هر صفحه از ب بسم الله برگه تا نون والضالین آن را آموزش نوشته ام . سعی کرده ام چیزی را جا نیندازم ولی خب اگر باز هم مشکلی در بافت داشتید می توانید در انجمن پرسش و پاسخ آی هدیه مطرح کنید .

امورش بافت ژاکت بچگانه با کوله پشتی
آموزش بافت یک مدل زاگت بچگانه ی خاص که همراه با کوله پشتی است را در این اموزش فرا میگیرید سعی کرده ام نکته ای برای بافت آن را جا نیندازم و صفر تا صد ان را توضیح دهم .
قیمت فقط :رایــگــان

مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 128 کیلوبایت
تعداد دانلود: 371
تعداد صفحات / مدت زمان: 0
سطح آموزش:متوسط
منبع: heavenborn.blogfa.com
تاریخ انتشار: 1393/07/07 12:41

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

 دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است : این مجله با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *