داغ ترین سوپرایز پاتوق

آموزش کیف بافتنی

 

آموزش-کیف-بافتنیآموزش کیف بافتنی که در این مطلب آماده کرده ام را خودم تهیه کردم امیدوارم که به دردتون بخوره . این فایل آموزشی در قالب پی دی اف و در 12 صفحه آماده شده است . آموزش کیف بافتنی شامل تصویر مرحله به مرحله و توضیحات برای هر تصویر است .

این کیف بافتنی را با میل یا قلاب و همچنین دستگاه موتیف بافی می توانید ببافید . در اینجا با میل آموزش داده شده است . لطفا نظرات خودتون رو در مورد این کیف بافتنی در همین مطلب بنویسید و اگر سوال یا اشکالی در بافت براتون به وجود اومد می تونید به اانجمن بافتنی آی هدیه مراجعه کنید و یا همین جا مطرح کنید اگر خودم بلد باشم که جواب میدم .

بافتنی

روی کیف به عنوان تزیین از یک نوع گل بافتنی استفاده شده است که روش بافت ان را نیز در این فایل آموزش داده ام . همه ی توضیحات این فایل همراه با تصاویر آمده است تا درک بهتری از اموزش پیدا کنید .

با استفاده از دستگاه موتیف بافی می توانید این گل تزیینی را به راحتی ببافید و روی کیف نصب کنید . خود کیف را هم با کم و زیاد کردن تعداد دانه ها در هر رج می شود کوچکتر یا بزرگتر بافت . شکلی که من برای آن درنظر گرفته ام مستطیل عمودی است اما می توان به شکل مربع یا مستطیل افقی هم بافت و استفاده کرد .

کیف-بافتنی

این کیف بافتنی را با کامواهای ضخیم ببافید تا زیبایی بیشتری پیدا کند با کاموای نازک خیلی خوب از آب درنمی آید . بافتن یک کیف بافتنی در این سایز و با استفاده از این فایل آموزش کیف بافتنی وقت زیادی نمی گیرد فقط کافیست با دقت و حوصله یک نصفه روز به بافتن ایم کیف اقدام کنید .

آموزش کیف بافتنی

توضیحات:اموزش کیف بافتنی با تصاویر مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه برای هر تصویر . شامل 12 صفحه اموزش با بهترین کیفیت .

تعداد دانلود:   230   

حجم کیلو بایت:724تعداد صفحات / مدت زمان:12سطح آموزش:مبتدی

منبع:ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیهتاریخ انتشار:1393/۰6/25 12:35نوع فایل:pdf

ما خرید شما را تضمین میکنیم. نارضایتی از کیفیت = عودت هزینه پرداختی

جهت پیگیری پرداخت و دانلود با ما در ارتباط باشید.
تلفن support@ihedieh.com - 03132209497
پیامک 500020309497

قیمت فقط:1500تومان      

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.قبل از خرید ثبت نام کنید تا از خدمات پشتیبانی پس از فروش آی هدیه برخوردار شوید.

لطفا هرگونه مشکل در روند خرید را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

Share

همچنین ببینید

دانلود رایگان مجله بافتنی با 100 صفحه آموزش بافتنی و مدل های مختلف بافتنی

  دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است . این مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *