شابلون چرم دوزی چیست؟!

 
شابلون چرم دوزی
شابلون چرم دوزی

حتماً شما نیز به کار چرم دوزی علاقه مند هستید و تا به حال چندین کیف هم برای خود و دوستان و آشنایانتان دوخته اید؟!

اما همانطور که میدانید، در کار چرم دوزی مهمترین مسئله تمیز و اصولی دوختن کار است. اگر الگوی شما کمی ناهموار و یا ناقص باشد دست ساخته ی شما نیز کج و کوله درمی آید و این باعث میشود که تمام زحماتتان به باد برود. پس باید سعی کنید از الگوهای چرم دوزی که به صورت اصولی طراحی و بریده شده اند استفاده کنید.

همچنین یکی دیگر از چیزهایی که باعث میشود دست ساخته ی شما تمیز و حرفه ای از آب دربیاید، شابلون های چرم دوزی است.

در این پست قصد دارم شما را با این وسیله های شگفت انگیز آشنا کنم. شما با این شابلون ها میتوانید جاکارتی داخل کیف پول را تمیز و یکدست و کاملاً حرفه ای برش بزنید و یا با استفاده از شابلون های دوخت، انواع دوخت های ستاره ای مربعی لوزی ضربدری و … را دور دست ساخته ی خود بدوزید! شابلونی که در بالا تصویر آن را میبینید به شما کمک خواهد کرد تا انواع نقوش اسلیمی را بر روی کار خود بدوزید و زیبایی دست ساخته ی خود را دوچندان کنید!

همچنین شابلونی که تصویر آن را در پایین میبینید شابلون زیپ است که به شما کمک میکند انواع جای زیپ را کاملاً تمیز و به اندازه بر روی کیف خود برش بزنید و دور آن را نیز به زیباترین شکل بدوزید.

شابلون چرم دوزی
شابلون زیپ

در اینجا لازم است خاطر نشان شوم که کار با این شابلون ها اصلاً سخت نیست و شما میتوانید با نگاه کردن به آنها، روش کار با آنها را متوجه شوید! اما برای آنکه به صورت اصولی و حرفه ای بتوانید از آنها استفاده کنید بهتر است دی وی دی آموزش دوخت و کار با شابلون ها را نیز تهیه کنید!

ویدئوی زیر نیز انواع این شابلون ها را به شما نشان میدهد و آشنایی شما را با آنها بیشتر میکند! امیدوارم که آنها را تهیه کرده و در کار چرم دوزی استفاده فرمایید و لذت ساخت یک کیف تمیز و حرفه ای از چرم و فروش آن به علاقه مندانش را تجربه کنید! مطمئن باشید با استفاده از این شابلون ها به راحتی میتوانید دست ساخته های خود را به گزافترین قیمت به فروش برسانید و از این راه پولدار شوید!

Share

همچنین ببینید

تزیین میوه | بی نظیرترین نوع تزیین میوه !

  تزیین میوه ( بی نظیر ترین نوع تزیین میوه ) را می توانید با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *