ویدئو آموزش بافت منگوله بافتنی

 
صندلی و فرش بافته شده از منگوله!
صندلی و فرش بافته شده از منگوله!

فیلم آموزشی زیر به شما یاد میدهد که چطور در عرض ۵ دقیقه یک منگوله بافتنی تر و تمیز ببافید.

اما برای این کار نیاز به یک دستگاه مخصوص دارید که همه جا و در هر فروشگاهی میتوانید آن را پیدا کنید. و آن، دستگاه منگوله زن است!

دستگاه منگوله زن
دستگاه منگوله زن

شما با این دستگاه میتوانید انواع منگوله بافتنی ها را در سایز های مختلف ببافید. البته فقط با کاموا این کار انجام نمیشود بلکه با استفاده از نخ های دیگر نیز میتوانید انواع منگوله بافتنی را با دستگاه منگوله زن ببافید و در کار بافتنی و یا خیاطی از آنها استفاده کنید.

در فیلم آموزشی زیر روش کار با این دستگاه را از خانم یاوری که مربی صدا و سیما و در کار بافتنی بسیار متبحر هستند می آموزید. ایشان به شما یاد میدهند که چطور با این دستگاه خارق العاده به راحتی انواع منگوله های کوچک و بزرگ را صاف و یک دست ببافید.

حتماً شما هم مانند خیلی افراد دیگر تا به حال خیلی تلاش میکردید که چند منگوله بافتنی را به یک شکل و در یک سایز واحد در بیاورید اما هر بار یکی کوچکتر و یکی بزرگتر میشد؟! خب از حالا به بعد دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید چرا که دستگاه منگوله زن باعث میشود تمام منگوله های شما یک دست و صاف ساخته شوند!

شما میتوانید از منگوله هایی که با این دستگاه میسازید برای درست کردن صندلی و یا کیف و یا فرش و یا حتی تزئین لباس هایتان استفاده فرمایید. اگر تا به حال نمیدانستید بهتر است بدانید که از منگوله استفاده های بسیاری میتوان کرد.

همانطور که در تصاویر زیر میبینید شما میتوانید انواع وسیله های منزل خود را با استفاده از منگوله تزئین کنید!

پرده و خرس منگوله ای
پرده و عروسک با منگوله بافتنی

و اما فیلم آموزشی من :

Share

همچنین ببینید

تزیین میوه | بی نظیرترین نوع تزیین میوه !

  تزیین میوه ( بی نظیر ترین نوع تزیین میوه ) را می توانید با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *