داغ ترین سوپرایز پاتوق

سطح سنج چرم دوزی

 

سطح-سنج

سطح سنج چرم دوزی عنوانی است که گروه متخصصین چرم دوزی fast learn برای تعیین سطح علاقه مندان به این هنر انتخاب کرده اند .

بسیاری از علاقه مندان به هنر چرم دوزی هر روز نسبت به دانلود فایل های آموزش چرم دوزی روی سایت اقدام می کنند بدون اینکه بدانند آیا از عهده ی دوخت و پیاده سازی این آموزش بر می آیند یا نه .

به همین دلیل ما برای جلوگیری از این اشتباهات ، انواع فایل ها ی چرم دوزی را سطح بندی کرده ایم که در اینجا به سه سطح موجود اشاره میکنم  . خواهشمندیم قبل از دانلود فایل مورد نظرتان از سطح سنج ما استفاده کنید :

سطح مقدماتی :

آموزش هایی در مورد شناخت ابزار و وسایل چرم دوزی – آموزش نحوه ی استفاده از ابزار و وسایل چرم دوزی – آموزش شناخت انواع چرم طبیعی و مصنوعی – شناخت انواع دوخت چرم دوزی

سطح متوسط :

انتظار می رود که مباحث گفته شده در سطح مقدماتی را بداند و بتواند الگوهای چرم دوزی آماده در اندازه های واقعی را روی چرم پیاده سازی کرده بر این کار تسلط کافی داشته باشد .

سطح حرفه ای :

افراد در سطح حرفه ای قطعا موارد فوق را می دانند و بر آن تسلط دارند علاوه بر آن می توانند انواع الگوی چرم دوزی را با نگاه کردن به تصویر آن در اندازه های دلخواه روی چرم پیاده سازی کنند . افراد حرفه ای در چرم دوزی با دیدن تصاویر دوخت یک کیف چرم دوزی و یا هر کالای دیگر ، بدون نیاز به خواندن توضیحات آن را به راحتی می دوزند به این ترتیب در فایل های سطح حرفه ای از توضیحات اضافی پرهیز کرده و به توضیحات بسیار ضروری پرداخته شده است .

پس لطفا پس از تعیین سطح چرم دوزی خود اقدام به دانلود فایل مورد نظر خود کنید .

منتظر نظرات سازنده ی شما همراهان همیشگی هستیم !

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *