داغ ترین سوپرایز پاتوق

درباره ما

 

درباره-ما

گروه هنری آی هدیه با سالها تجربه در ارائه ی خدمات به هنرمندان و آموزش های تخصصی به علاقه مندان انواع هنرهای دستی و تزیینی ، نیاز های هنرهندان را می شناسد و با توجه به امکانات موجود در فضای وب تلاش کرده است تا بتواند هر روز با ارائه ی یک خدمت جدید جامعه ی هنرمندان و علاقه مندان به هنرهای دستی و تزیینی را مسرور کند .

مرجع دانلود آموزش های سریع هنری که با نام fast learn در اختیار هنرمندان آشنا به فضای وب قرار گرفته است خدمتی دیگر از این گروه هنری است .

گروه هنری آی هدیه سعی کرده است همه ی آنچه شما هنرمندان و هنر دوستان عزیز احتیاج دارید در اینجا فراهم آورد تا از هر گونه آموزش های غیر معتبر و غیر کاربردی موجود در سرتاسر اینترنت بی نیاز شوید . البته حتما کمی و کاستی هایی هم در این بین به چشم می خورد که با پیشنهادات و انتقادات سازنده ی شما دوستان نکته سنج متوجه آنها خواهیم شد .

علاوه بر این همکاری با هنرمندان افتخار مرجع دانلود آموزش های سریع هنری است به همین منظور امکان ثبت نام و آپلود فایل های آموزشی برای شما هنرمندان ایجاد شده است تا بتوانید از هنر خود کسب درآمد کنید .

همه ی آموزش های موجود در این وب سایت قابل دانلود بوده و پیشنهاد ویژه ی ما برای همه ی علاقه مندان ، الگوهای آماده در انواع هنرهای دستی  همچون چرم دوزی ، سرمه دوزی ، خیاطی و … است . این الگوها و همه ی آموزش های موجود در این وبسایت با گارانتی به کاربران ارائه می شود .

گارانتی به این معنی که اگر به هر دلیل فنی یا محتوایی آموزش دانلود شده قابل استفاده نبود، گروه هنری آی هدیه نسبت به عودت هزینه پرداختی شما اقدام می کند .

آدرس ما : اصفهان – میدان نقش جهان

تلفن تماس و پشتیبانی : 03132209497

ایمیل : support@ihedieh.com

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *